із двох міст відстань між якими 300 км одночасно виїхали два автомобіля . зустрілись вони через 2

години. знайти швидкість кожного автомобіля, якщо швидкість першого на 16 км/год більше швидкості другого

Ответы на вопрос

Отвечает Косенчук Лиза.

Пусть х км/год - скорость второго автомобиля, тогда (х+16) км/год - скорость первого автомобиля. 2х км - путь 2-ого автомобиля, (2(х+16)) км - путь первого автомобиля. Зная, что сумма путей 300 км, составим уравнение:

(2(х+16))+2х=300

2х+32+2х=300

4х=268

х=268/4

х=67 км/год - скорость 2-ого автомобиля

67 км/год + 16 км/год=83 км/год

Ответ: 67 км/год; 83 км/год

Отвечает Yeriskin Roman.

Ответ:

83 км/год,  67 км/год.

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість першого автомобіля х км/год, тоді швидкість другого х-16 км/год.

2(х+х-16)=300

2(2х-16)=300

2х-16=150

2х=166

х=83

Швидкість першого автомобіля 83 км/год, швидкість другого

83-16=67 км/год.