Скільки коштують 4 1/5 кг полуниць, якщо ціна одного кілограма полуниць дорівнює 26 3/7 грн? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гольштейн Дмитрий.

Ответ:

111 грн.

Пошаговое объяснение:

Пропорція:

1 кг -------- 26 3/7 грн.

4 1/5 --------    х   грн.

х=4 1/5 * 26 3/7 = 21/5 * 185/7 = 111 (грн.)

Отвечает Евтушенко Миша.

Ответ:

111 грн

Пошаговое объяснение:

1 кг клубники = 26 3/7 грн

4 1/5 кг клубники = ? грн

26 3/7 * 4 1/5 = 185/7 * 21/5 = 37/1 * 3/1 = 111/1 = 111 (грн) - стоят 4 1/5 кг клубники