Знайди значення виразів частинами зручним для тебе способом. 54+36 65-45 78-36 22+15 43 +24 69-25

68-56 27+43​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Паша.

Ответ:

54+36=90

65-45=20

78-36=42

22+15=37

43+24=67

69-25=44

68-56=12

27+43=70