основою прямого паралелепіпеда є ромб з периметром 20 см і діагоналлю 6 см Більша діагональ

паралелепіпеда дорівнює 10 см Знайти обєм паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Снетков Вадим.

P=4*АD

AD=DC=BC=AB

a=P/4=20см/4=5см

АС=АО+ОС

АО=ОС

A1A=A1C²-AC²=100см²-36см²=64см²=8см

V=AD*DC*A1A=5см*5см*8см=200см³