Василько спіймав 10 карасів. П'ять карасів важило по 0,3 кг, два карасі по 0,7 і три карасі по 0,95

кг. Яка середня маса карася,

Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.
5*0,3=0,5
2*0,7=1,4
3*0,95=2,85
0,5+1,4+2,85=4,75
4,75/10=0,475кг
в: середня вага карася 0,475кг
Отвечает Кудрявцев Серафим.

(5*0.3 + 2*0.7 + 3*0.95) / 10 = 0.575 кг середня маса карася.
Множимо карасів на їх вагу, додаємо і ділимо к-сть карасів.