Знайдіть нск чисел. 12 18 15 18 12 21 24 28 24 32 24 36 9 25 64 54 100 125


Ответы на вопрос

Отвечает Саая Айдана.

Ответ:

1) 12 = 2² · 3; 18 = 2 · 3²

НОК (12 и 18) = 2² · 3² = 36 - найменше обще кратне

36 : 12 = 3; 36 : 18 = 2

Пошаговое объяснение:

пробач тільки 1 знаю