на одній полиці 34!! книжки а на третій 17 менше ніж на другій полиці а на третій 14 меньше ніж на

другій Скільки книжок разом на полицях ? Відповідь є 122 книжки 78. 54 або 100

Ответы на вопрос

Отвечает Зайка Сабина.

Ответ:

54 книги

Пошаговое объяснение:

34-17=17

17-14=3

34+17=51

51+3=54

Отвечает Эриксон Ксения.

Ответ:

54 книги

Пошаговое объяснение:

34-17=17

17-14=3

34+17=51

51+3=54