Обчисли значення виразуивикористовлюючи розподільні властивість множення 1)452*499+452*501=

2)192*2005-192*1005= 3)83*47+917*47= 4)4592*217-4592*216= Зробіть скоріше БД БД БД!

Ответы на вопрос

Отвечает Щедриков Виктор.

Ответ:

1)452000

2)192000

3)47000

4)4592

Отвечает Pushkar Dima.

Ответ:

Пошаговое объяснение:  а*в+а*с=а*(в+с)      а*в - а*с=а*(в - с)

1)452*499+452*501=452(499+501)= 452* 1000=452 000

2)192*2005-192*1005=192 *(2005 -1005)= 192*1000=192 000

3)83*47+917*47=(83+917)* 47=1000*47 =47 000

4)4592*217-4592*216=4592*(217 -216)=4592 *1=4592