На відрізку AB завдовжки 36 см позначено точку К. Знайдіть довжину відрізка АК, якщо відрізок АК

більший за відрізок ВК на 4 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Токарев Макс.

Відповідь:

АК=20

Покрокове пояснення:

x + x + 4 = 36

2х=36-4

2х=32

х=32:2

х=16+4

х=20

АК=20