Розв'язати рівняння:(х-24):3=15даю 30 житонов!!!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Якимов Андрей.

Ответ:

х=69

Пошаговое объяснение:

Дано:

(х-24):3=15

---------------------

(х-24)-ділене

3-дільник

15-частка

Ділене= частка помножена на дільник !

Вирішуємо рівняння:

(х-24):3=15                  

x-24=15·3

x-24=45      

х-зменшуване                  

24-від'ємник                    

45-різниця      

Щоб знати невідоме зменшуване треба до різниці додати від'ємник !                  

       

x-24=45  

х=45+24

х=69

Відповідь: х=69

Отвечает Челяк Танюша.

Ответ:

Відповідь: 69

Пошаговое объяснение:

..... ...