447. Першого дня Тарасик прочитав 7 сторінок цікавої книж- ки про подорожі, другого — у 2 рази

більше, ніж першо- го, а третього - у 2 рази більше, ніж першого й другого дня разом. Скільки сторінок прочитав Тарасик за 3 дні? умоляю помогите умову и задачу​

Ответы на вопрос

Отвечает Жанбырбек Шугыла.

Надеюсь почерк понятный


Отвечает Павлова Кира.
1)18*2=36(сторінок)прочитав 2-го лня
2)36*2=72(сторінок)прочитав 3-го дня
318+36+72=126(сторінок)прочитав за 3 дні