48. Довжина картини дорівнює 8/15 м, а ширина 11/18 м. Що більше: довжина чи ширина картини та на

скільки метрів? Срочнооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Слава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

приведем к общему знаменателю

15=3*5

18=2*3*3

НОК(15,18)=2*3*3*5=90

Длина равна 8/15=8*6/15*6=48/90

Ширина равна 11/18=11*5/18*5=55/90

55/90 >48/90

55/90-48/90=7/90

ширина >длины на 7/90