Iра добирається до школи і назад на маршрутці, проїзд у якій коштує 12 грн. Щодня дівчинка обідає у

шкільній їдальні, обід у якій коштує 35 грн. Батьки щотижня дають Iрi по 400 грн. Скільки грошей залишається у дівчинки на власні потреби на кінець тижня? помогите пажалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Прохоренко Ксения.

Пошаговое объяснение:

Учебных дней в неделю = 5

1) 12 * 2 = 24 (грн) - отдает за 1 день на маршрутку

2) 24 * 5 = 120 (грн) - отдает за 5 дней на маршрутку

3) 35 * 5 = 175 (грн) - отдает за 5 дней на обеды в школе

4) 120 + 175 = 295 (грн) - отдает за 5 дней на маршрутку и обеды в школе

5) 400 - 295 = 105 (грн) - остаётся на собственные нужды