У школі навчається 1000 учнів, з них 570 дівчат. Четвертина усіх учнів добирається до школи на

автобусі. Скільки дівчат добирається до школи на автобусі, якщ усього 313 хлопців добираються до школи не на автобусі?

Ответы на вопрос

Отвечает Серкебаева Айым.
Хлопці 1000-570=430 313 з них не на автобусi 430-313=117 на автобусi. 1000/4=250 учнiв на автобусi з них 117 хлопці. 250-117=133 дівчат на автобусі