Розвяжи рівняння 4x + 2x - 5 = 37


Ответы на вопрос

Отвечает Сатаров Тимофей.

Відповідь: х = 7,16 Наче так уже не пам'ятаю

Покрокове пояснення: Думаю так
4х + 2х -5 = 37
4х + 2х = 37 + 5
4х + 2х = 43
6х = 43
х = 43 : 6
х = 7,16