Периметр прямокутника 12смюйого довжина 4см.Знайти ширину прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Кафтанатина Екатерина.

Ответ:2 см

Пошаговое объяснение:P=2(a+b)

12=2(4+x)=8+2x

4=2x

x=2