Туристи до обіду пройшли 6/17 усього маршруту, а післ ду-решту - 22 км. Яка довжина всього маршруту

туриста​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Юлиана.

Ответ:

34 км

Пошаговое объяснение:

весь шлях - 1

1-6/17=17/17-6/17=11/17 - решту шляху

22÷11×17=34 км - довжина всього маршруту