У чотирьох цистернах було 38 158 кг пального из першои цистерни вилили 890 кг пального з третьои

перелили в другу 753 кг а в четверту долили 1 т 1 ц пального. Скильки пального стало у чотирьох цистернах разом пожалуйста помогите мне срочно надо

Ответы на вопрос

Отвечает Шайсламова Лия.

Ответ:

38368 кг

Пошаговое объяснение:

1) 38158-890=37268 (кг) - залишилося, як відлили пальне із першої цистерни.

Коли пальне переливали, загальна кількість пального не змінилася, тому додавати і віднімати 753 не треба.

2)37268+1100=38368 (кг) - стало.

Отвечает Халитов Паша.

Ответ: 36158 л

Пошаговое объяснение: 38158 поделить на 4 = 9539.5

9539.5 - 890 = 8649.5 (1 цистерна)

9539.5 + 753 = 10292.5 (2 цистерна)

9539.5 - 753 = 8786.5 (3 цестерна)

9539.5 + 1100 = 8439.5 (4 цестерна)

разом 36168 (л)