За останній рік у місті N ціни на послуги громадського транспорту збільшилися у 2,5 раза. на

скільки процентів збільшилися ціни?

Ответы на вопрос

Отвечает Galkina Karina.

Ответ:

150

Пошаговое объяснение:

x - старые цены.

2,5x - новые цены.

x - 100%

2,5x - y%

y=(100·2,5x)/x=250% составляют новые цены.

250-100=150% ⇒ на столько процентов увеличились цены на услуги общественного транспорта.