швидкість автомобіля дорівнює 90 км/год а швидкість велосипеда 2/15 від швидкості автомобіля.на

скільки кілометрів менше проїде велосипедист,ніж автомобіль за 4 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Rudnev Roman.

Ответ:   360-48=321км

Пошаговое объяснение:90/15=6360-48=321км

6*2-12-швид. велос.

4*12-48км - відстань яку проїхав вел

4*90=360 - відстань яку проїхав автомобіль

360-48=321км