Розв'яжи задачу за допомогою рівняння. У сувої було 80 м тканини. З неї пошили кілька костюмів та

ще 24 м витратили на плаття. Після цього залишилося 36 м тканини. Скільки метрів тканини пішло на костюми? Мені потрібно зробити до 15 00 дам 20 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Трясцина Вероника.

було - 80 м

костюми - ?

плаття - 24 м

залишилось - 36 м

нехай на костюми пішло Х м тканини, тоді:

80 - (х + 24) = 36,

х + 24 = 80 - 36,

х + 24 = 44,

х = 44 - 24,

х = 20 м  -  пішло на костюми