Периметр ділянки трикутної форми 1840 м,довжина першої сторони 625 м,а другої-591.На скільки метрів

довжина першої сторони більша від довжини третьої сторони? Допоможіть, будь-ласка!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Савин Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1840-625-591 =624(м)-довжина 3 сторони.

625-624=1(м) на стільки більша