Ширина прямокутника дорівнює 36 см, що становить 4/7 його довжини. Знайдіть площу прямокутника. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Диденко Анастасия.

Пошаговое объяснение:

1) 36 : 4/7 = 36 * 7/4 = 9 * 7/1 = 63/1 = 63 (см) - длина прямоугольника

2) 36 * 63 = 2268 (см²) - площадь прямоугольника