Обчисліть площу кабінету англійської мови, яка становить від площі кабінету 13 20 математики, якщо

кабінет математики має довжину 2 та ширину 6 5 м. 3 M срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Федюшкин Миша.

Ответ:

9 3/8*6 2/5=75/8*32/5=60 м² математика

60 м²-100%

х -65%

х=60*65:100=39 м² англійська