На ремонт кабінету 5-а класу витратили суму, що становить 2цілих2/5 суми, що витратили на ремонт

кабінету 5-б класу. На скільки більше коштів витратили на ремонт кабінету 5-а класу, якщо на ремонт кабінету 5-б класу витратили 2400 гривнів

Ответы на вопрос

Отвечает Шилов Ваня.
      2 2/5=12/5
1)  2400:2 2/5=2400:5*12=5760(гр.)-потратили на 5а
2)   5760-2400=3360(гр.)-на столько больше
Отвечает Дулов Игорь.
2 2/5 = 12/5 від 2400 буде 2400 : 5 *12 =5780грн витратили на ремонт 5-а класу
5780 - 2400 = 3380 грн на стільки більше витратили на ремонт 5-а класу