Обчисліть площі кабінету англійської мови яка становить 65% від площі кабінету математики якщо

кабінет математики має довжину дев'ять цілих 3 8 і ширину шість цілих дві п'ятих метрів

Ответы на вопрос

Отвечает Седин Сергей.
9 3/8*6 2/5=75/8*32/5=60 м² математика
60 м²-100%
х       -65%
х=60*65:100=39 м² англійська