За першу годину Тарас прочитав 5 11 книги, за другу — 4 11, а за третю — решту, 18 сторінок.

Скільки сторінок у книзі? пж помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

99стр

Пошаговое объяснение:

11/11-(5/11+4/11)=2/11 - это 18 страниц

решим самым простым способом: 18:2*11=99стр