від будинку до дачі можна доїхати автобусом, електричкою або маршрутним таксі. У таблиці подано

час, який необхідно витратити на кожну частину шляху. Який найменший час потрібно на дорогу? Відповідь подай у годинах​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Александр.

Відповідь:

Електричкою буде найшвидше

Покрокове пояснення:

Бо якщо додати всі числа вона

вийде швидкіша за все

10+1, 45+10=1, 65 (Автобус)

30+1, 25+5=1, 60(Електричка)

15+1, 30+25=1, 70