19682 : 2 + (5000 – 4360) ∙ 8 реши по действиям​


Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Диана.

Ответ:83 848

Пошаговое объяснение: Перша дія в дужках тому-5000-4360=640.

Друга дія ділення тому 19682:2=9841.
Третя дія потрібно 9841+640=10481.
Четверта дія-10481*8=83848

Отвечает Франт Діана.

Ответ:

1)19682:2=9841

2)(5000-4360)=640

3)9481+(640)•8=14601