У магазині ціну на товар збільшили з 250 гривень до 500 гривень.На скільки відсотків підвищили

ціну. ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Кадяшева Наталья.

Ответ: на 200%

Пошаговое объяснение:

250/500 = 100/х

250 * х = 500 * 100

х = 500 * 100 / 250

х = 50000 / 250

х = 200%