1. Накресліть прямокутник, довжина якого 4 см, а ширина у 2 рази менша. Обчислити периметр і площу

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Малышкин Паша.

Відповідь:

ширина — 4 : 2 = 2 см

Р = (а + б) • 2

Р = (4 + 2) • 2 = 12 см

S = а • б

S = 4 • 2 = 8 см 2

Постав, будь ласка, відповідь як кращу!