За 6 год потяг пройшов 480 км.який шлях поїзд за перші 2 год,якщо його швидкість була постійною?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

Ответ:

160 км

Пошаговое объяснение:

480/6=80 км/ч

80×2=160 км

другой способ решение:

y=480х2/6=480/3=160