Який масштаб карти, якщо відстань між селами 75 км, а на карті ця відстань зображена відрізком 1,5

см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Туголукова Ира.

Ответ:

масштаб карты 1 к 5.000.000

Пошаговое объяснение:

1) 75 ÷ 1,5 = 50 км (в 1 см на карте)

2) 50 × 1000 м × 100 см = 5000000 см

Отвечает Першина Вероника.

Пошаговое объяснение:

1 км = 100 000 см

75 * 100000 = 7 500 000 см

1,5 : 7500000 = 1,5/7500000 = 1/5000000

Масштаб карты = 1 : 5 000 000