Перетворіть звичайний дріб 11/24 в нескінченний періодичний десятковий дріб та вкажіть його період


Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

11/24 в нескінченному періодичному десятковому дрібі є 0.4583333333333333333... і його період складається з цифр 8, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3...

Перетворення звичайного дрібу в нескінченний періодичний десятковий дріб закладається на тому, що ділення записується у вигляді нескінченної десяткової дроби. Для цього необхідно визначити цілу частину дробу (у нашому випадку це 11/24 = 0) та відняти її від дробу, залишаючись з остачею. Наприклад, 11/24 - 0 = 24/24

Отвечает Иринка Иринка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:11/24=0,458(3)