Поділи число 200 на дві частини у відношенні 6:4!!! розписати повністю ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сивова Ксения.

Відповідь:

1ч = 120

2ч = 80

Покрокове пояснення:

Позначемо 1ч(частину) - 6х, тоді 2ч - 4х

Маємо рівняння:

4x+6x=200\\10x=200\\x=200:10=20\\x=20

Отже 1ч - 20 · 6 = 120

         2ч - 20 · 4 = 80