Ширина прямокутної ділянки 220 м, а довжина на 30м більша. Знайти площу ділянки та її периметр.


Ответы на вопрос

Отвечает Граф Антонина.

Ответ:

Периметр 940 м

Площа 55000м²

Пошаговое объяснение:

Прошу відмітити як найкращу відповідь.

Отвечает Поздняков Андрей.

Пошаговое объяснение:

ширина b=220 м

длина а=b+30=220+30=250 м

площадь S=a•b=250•220=55000 м²

периметр Р=2(а+b)=2(250+220)=940 м