Порівняй: 1) 5/6 і 1 2) 25/25 і 1 3) 7/6 і 5/8


Ответы на вопрос

Отвечает Темников Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб порівнювати дроби треба звести їх до спільних знамеників а саме

1)\frac{1}{2} =\frac{3}{6}     6/2 множник 3 домножаємио чисельник на 3

\frac{5}{6}  \geq \frac{3}{6}    тільки знак строгий без нижньой лінії

2)

\frac{25}{25}=\frac{75}{75}  \\\\\frac{1}{3} =\frac{25}{75} \\\\\frac{75}{75} \geq \frac{25}{75}

3)

\frac{7}{6} =\frac{56}{48} \\\\\frac{5}{8} =\frac{30}{48} \\\\\frac{56}{48} \geq \frac{30}{48}