Вартість книги була 280 грн .Через місяць її вартість знизили на 10% , а ще через місяць вона

зросла на 10% Якою стала ціна книги?СОРОЧНО!!!!!!!!ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Евгений.
280/100•10= 28грн – 10% від 280 грн
280-28=258грн – знизили ціну
258/100•10= 25,8грн — 10% від 258грн
258+25,8=283,8грн - стала ціна