Обчисліть об'єм куба з ребром 2 см (допоможіть пж)​


Ответы на вопрос

Отвечает Нескоромный Ярик.

Відповідь:

V = 8 см^3

Покрокове пояснення:

a = 2 (см)

V = a^3

V = 2*2*2 = 8 (см^3)