Перетворіть звичайний дріб 2/3 у нескінченний періодичний десятковий дріб.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ермолаев Денис.

Ответ: 2/3 = 0,(66)

Пошаговое объяснение:

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

0,(6)

Пошаговое объяснение:

2/3 = 2 : 3 = 0,6666 ≈ 0,(6)