Розв'язать рівняння 4х²-12x=0


Ответы на вопрос

Отвечает Степкин Артем.
4х^2-12х=0
4х(х-3)=0
х(х-3)=0
х=0 або х-3=0
х=3
Відповідь: 0;3.
Маю надію, що допомогла:) Постав найкращим!!