Помогите пожалуста!!! Дай відповідь у вигляді нескоротного дробу:1) яку частину метра складають

25 см, 12 см, 80 см;2) яку частину хвилини складають 10 с, 42 с, 40 с;3) яку частину прямого кута складає кут, градусна міра якого 5°, 12°, 27°?

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:1) 25=1/4, 12=3/25 80=4/5

2) 10с=1/6, 42с=7/10, 42=2/3

3)5=1/18, 12=2/15, 27=3/10