У магазин завезли 112 кілограмів помідорів першого дня продали 3/7 частини всіх помідорів а

другого— 5/8 решти. Скільки кілограмів помідорів продали другого дня? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Земляная Карина.
Було - 112 кг
1-ий день - 3/7 всіх помідорів
2-ий день - 5/8 решти
1) 112 * 3/7 = 336/7 = 48 (кг) - продали 1-го дня
2) 48 * 5/8 = 240/8 = 30 (кг)
Відповідь: 2-го дня продали 30 кілограмів помідорів.