Першого дня в магазин завезли 7 мішків цибулі, а другого-5. першого дня завезли на 16 кг цибулі

більше, ніж другого. скільки кілограмів цибулі завезли першого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Черняк Маша.
1) 7-5=2
2)16:2=8
3)8*7=56
4)5*7=35
5)56+35=91