У магазин привезли 112 кілограмів помідорів. Першого дня продали 3/7 всіх помідорів, а другого—5/8

решти. Скільки кілограмів помідорів продали другого дня? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Ерманова Салтанат.
Шукаємо скільки продали першого дня, знаходимо решту і рахуємо другий день:)

Отвечает Шестакова Надя.

Ответ:

1)112*3/7=48(кг п.)-продали в 1 день

1)112:7=16×3=48(кг п.)

2)48*5/8=30(кг п.)-продали во2день

2)48:8=6×5=30(кг п.)

Ответ: во 2 день продали 30 кг помидоров.

Пошаговое объяснение: