Ціна товару зросла від 72 грн до 90 грн на скільки відсотків підвищена ціна


Ответы на вопрос

Отвечает Носова Катюша.

Відповідь:

ціна товару зросла на 25%

Покрокове пояснення:

Якщо дано числа A і B, такі, що A>B і необхідно дізнатися на скільки відсотків число A більше числа B, то можна скористатися наступною формулою

P = (A-B)/В * 100%

А = 90

В = 72

Підставимо числа:

Р = (90-72)/72 * 100%

Р = 18/72 * 100%

Р = 25%

значить ціна товару зросла на 25%