За перший день турист пройшов 1/3 шляху, за другий – 1/4 залишку, а за третій – решту 45 км.

Скільки кілометрів подолав турист за 3 дні

Ответы на вопрос

Отвечает Рягузова Виктория.

Ответ:За 3 дні турист подолав 71,25 км.

Пошаговое объяснение:

За перший день турист пройшов 1/3 шляху, тобто 1/3 * x = 45/3 = 15 км, де x – це загальна довжина шляху.

За другий день турист пройшов 1/4 залишку, тобто 1/4 * (x – 15) = 45/4 = 11,25 км, де x – це загальна довжина шляху.

За третій день турист пройшов решту 45 км, тобто x – 15 – 11,25 = x – 26,25 = 45.

Отже, загальна довжина шляху x = 45 + 26,25 = 71,25 км.