3. Алгебралык өрнекпен берілген тепе-тендікті дәлелденiз: 1,4(3+2x)-8(1+0,4x)+(-1,2+0,4x)=-5 ОЧЕНЬ

СРОЧО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Аспедников Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1,4(3+2x)-8(1+0,4x)+(-1,2+0,4x)=-5

4,2 + 2,8x - 8 - 3,2x - 1,2 + 0,4x = -5

(4,2 - 8 - 1,2) +(2,8x - 3,2x + 0,4x) = -5

-5 + 0 = -5

-5 = -5