ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РЕШИТЬ 6. a) У залізній руді на 5 частин заліза приходиться 2 частини

домішки. Скільки тонн домішки в руді масою 147 т?​

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Юлия.

Відповідь:

42 тони домішків

Покрокове пояснення:

5+2=7

147:7=21 т це одна частина

21*5=105 т частин заліза

21*2=42 т частин домішків