9. Якщо швидкість човна за течією 22, 4 км/год, а швидкість течії річки 2,2 км/год, то власна

швидкість човна дорівнює ...​

Ответы на вопрос

Отвечает Лавренова Екатерина.

Ответ:

22,4-2,2= 20,2 (км/год) - швидкість човна

Пошаговое объяснение:

Отвечает Дрожденюк Анна.

Відповідь:

22,4-2,2= 20,2 (км/год)

Покрокове пояснення: